Kooli ürituste plaan

AEG

ÜRITUS

VASTUTAJA

SEPTEMBER

 

 

18.09.19

Minifirmade koolitus

E. Sikka

20.09.19

Sügise sünnipäeva matk Mukri rappa

V. Ojala

20. – 21.09.19

Pärnumaa 4H-kad looduses, Tõstamaal

4H

24. – 25.09.19

Loodusõpetuse tasemetöö 7.kl

K. Rand

23. – 30.09.19

Spordinädal

V. Ojala, E. Reier

27.09.19

Sügiskross ja PTJ Jõulumäel

V. Ojala, E.Reier

OKTOOBER

 

 

01. – 02.10.19

Loodusõpetuse tasemetöö 4.kl

K. Rand

04.10.19

Õpetajate päev

9.kl

07. – 11.10.19

Loomanädal

E. Sikka, M. Naser

08.10.19

Inspiratsioonipäev

E. Sikka

13.10.19

4H Heategu kodukohas

4H

… 10.19

4H Kiidupäev

4H

18.10.19

Mälumäng

A. Ütt, M. Naser, E. Sikka

VAHEAEG

NOVEMBER

 

 

08.11.19

Rahvastepall 4.-5.kl Paikusel

E. Reier

4H koori laululaager

K. Rõõmusaare

… 11.19

Mardi- ja (või) kadripäev

6.kl

29.11.19

I trimestri lõpp

 

DETSEMBER

 

 

02.12.19

Advendihommik

4H

06. – 07.12.19

4H aastakoosolek ja päkapikupäev Tootsis

4H

13.12.19

Akrobaatika 4. – 9.kl Sindis

E. Reier, V. Ojala

16. – 20.12.19

Jõulunädal

M. Naser, E. Sikka

…12.19

Jõulupidu

K. Rõõmusaare

20.12.19

Mälumäng

A. Ütt, M. Naser, E. Sikka

VAHEAEG

JAANUAR

 

 

21.01.20

Lauatennis 4. – 12.kl

E. Reier, V. Ojala

24.01.20

Roti aasta algus

4H

24.01.20

Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor

A. Auksmaa

25.01.20

Keemiaolümpiaadi piirkonnavoor

K. Rand

31.01.20

NUPUTA eelvoorud

M. Paat

VEEBRUAR

 

 

01.02.20

Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor

I. Nuut

05.02.20

Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor (7.-9.kl)

M. Paat

08.02.20

Kunstiolümpiaadi piirkonnavoor

K. Rand

11.02.20

Geograafiaolümpaadi piirkonnavoor

I. Nuut

14.02.20

Sõbrapäev

4.+5.kl

15.02.20

Muusikaolümpiaadi piirkonnavoor

K. Rõõmusaare

21.02.20

Mälumäng

A. Ütt, M. Naser, E. Sikka

KONTSERT

K. Rõõmusaare

Vene keele olümpiaadi piirkonnavoor

I. Kitsing

II trimestri lõpp

 

VAHEAEG

MÄRTS

 

 

06. või 07.03.20

4.-6.kl matemaatikaolümpiaad

M. Paat

…03.20

Emakeelepäev

A. Auksmaa

19.03.20

KÄNGURU

M. Paat, E.Sikka, M. Naser

APRILL

 

 

01.04.20

Naljapäev

2.+3.kl

02.04.20

Lasteraamatupäev

1.kl

17.04.20

Mälumäng

A. Ütt, M. Naser, E. Sikka

VAHEAEG

27. – 30.04.20

Kevadkross 1. – 12.kl

E. Reier, V. Ojala

MAI

 

 

29.05.20

KATI ja MATI 1.-4.kl Vändras

E. Reier

… 05.20

Tutipidu

7.+8.kl

… 05.20

Koolieelikute lõpupidu

M. Naser

JUUNI

 

 

01.06.20

Eesti keele eksam 9.kl

 

04.06.20

Matemaatika eksam 9.kl

 

05.06.20

III trimestri lõpp

 

06.06.20

Kooli juubel

V. Ojala

10.06.20

Valikeksam

 

… 06.20

Lõpuaktus

8.kl, K.Rõõmusaare, E. Reier