14.11 toimub koolis MARDI-KADRIPÄEV. Riietu sellel päeval Mardiks või Kadriks.

26.10 toimus Noorteühing Eesti 4H kiidupäev Pärnus Endla teatris koos etenduse “Dr.Dolittle” vaatamisega. Pärast etendust pärjati parimaid 4H liikmeid. Aasta tegija 2019 osutus 4H lastekoor, kus laulavad ka Pärnjõe laululapsed. Aastate tegijaks pärjati Kalli Rõõmusaare. Pilte saab näha siit.

10. – 16.10 toimus koolis 1.-5.klassile teraviljanädal. Tutvuti teraviljadega ja nendest valmistatud mõningate toodetega. Lahendati vahvaid ülesandeid.

27.09  Jõulumäel toimusid Pärnumaa koolide meistrivõistlused murdmaateatejooksudes. Seekord medaleid ei tulnud, aga jõudumööda pingutasid kõik. Kooli au eest olid väljas Rebeka Raik, Vanesa Kozlovska, Kertu Krull, Tanel haas, Randel Pernik, Kristo Killomets, Sandra Rand, Kädi Killomets, Kristina Paju, Taavi Haas, Kert Krull, Kaspar Sumre, laura Kulbok, Brigitte Haller, Markkus Kalaver, Sten Kõiv, Elmo Lumiste, Kertu Vellemäe, Ketlin Priivits, Tauno Haas, Sten-Markus Riiel. Juhendajad – Ene Reier ja Valdur Ojala.

20.09 Käisime rahvusvahelise spordinädala raames Mukri rabas matkal. Pilte saab vaadata siit. Videot on võimalik vaadata siit.

Meie vahva seltskond Mukri rabas

17.09 oli meie koolil koos Juurikaru kooliga kokku panna võistkond, et osaleda Kilingi-Nõmmes toimuval jalgpalli võistlustel. Meie koolist olid võistkonnas Alari Lehtmäe, Elmo Lumiste, Markkus Kalaver ja Sten Kõiv.