Kiidame

KÄSKKIRI      31.05.2017  nr. 52          Õpilastele kiituse avaldamine.

Seoses 2016./2017. õ.-a. lõppemisega avaldan kiitust järgmistele õpilastele:

1. Väga hea õppimise eest:

KASPAR  SUMRE     1.kl.

KRISTINA  PAJU      2.kl.

SANDRA  RAND       2.kl.

LAURA  KULBOK     3.kl.

STEN  KÕIV               4.kl.

JANNE  ROOSME    4.kl.

KETLIN  PRIIVITS   5.kl.

SOPHIE-DEMI  KULBOK  6.kl.

AEX-SANDER  REIN   7.kl.

2. Hea õppimise eest:

STURE  AKKER                   1.kl.

SVERRE  AKKER                 1.kl.

ROMEO-GAIUS  KITSEL   1.kl.

ALGER  MÄNGEL                1.kl.

TAAVI  HAAS                        2.kl.

HENDRIK  KARRO             2.kl.

KERT  KRULL                      2.kl.

BRIGITTE  HALLER           3.kl.

ELMO LUMISTE                 3.kl.

HARTO-ALARI  TOMSON 3.kl.

STEN-MARKUS  RIIEL     4.kl.

HENRI  TEKKU                  4.kl.

RALDO  KULDSAAR         5.kl.

SUSANNA-LY  ULA           5.kl.

JANELIIS  SOOTNA         6.kl.

KRISTIINE  KRULL         8.kl.

ASSO  TOMSON                8.kl.

KATRIN  KUUSBERG     8.kl.

MAIRE  NUUT                  8.kl.

3. Eeskujuliku käitumise eest:

MARKKUS  KALAVER   3.kl.

ALARI  LEHTMÄE          3.kl.

KRISTJAN  JÜRISAAR   5.kl.

KERTU  VELLEMÄE      6.kl.

ARNO  MASS                    7.kl.

MAUNO  ROOTS             7.kl.

ESTELLE  JÜRIMÄE      8.kl.

4. Eduka osalemise eest Pärnumaa koolide informaatikaolümpiaadil:

ALEX-SANDER  REIN    7.kl.

5. Eduka osalemise eest Pärnumaa koolide vene keele olümpiaadil:

ELERIIN  JÜRISAAR      9.kl.

6. Eduka osalemise eest Pärnumaa noorte kodu-uurimiskonverentsil:

LIISI  SUMRE                   9.kl.

7. Eduka osalemise eest Pärnumaa koolide kunsti ja käsitöö konkurss-näitusel:

KASPAR  SUMRE             1.kl.

LAURA  KULBOK            3.kl.

JANELIIS  SOOTNA       6.kl.

8. Eduka esinemise eest üleriigilisel virtuaalsel käsitöönäitusel “Rütm”:

TAAVI  HAAS                  2.kl.

SANDRA  RAND             2.kl.

KRISTINA  PAJU           2.kl.

KERT  KRULL                2.kl.

HENDRIK  KARRO       2.kl.

BRIGITTE  HALLER    3.kl.

ELMO  LUMISTE         3.kl.

9. Eduka osalemise eest Pärnumaa koolide kevadkrossil ja kergejõustiku meistrivõistlustel:

ETHEL-BRIGITA  TIGANE   9.kl.

10. Eduka osalemise eest Pärnumaa koolide kergejõustiku meistrivõistlustel:

MAIGI  LUMISTE          7.kl.

MAIROLD  MARGUS   8.kl.

11. Eduka osalemise eest Pärnumaa koolide algklasside spordimängudel:

LAURA  KULBOK         3.kl.

JANNE  ROOSME        4.kl.

HENRI  TEKKU    4.kl.

 

Valdur Ojala

Direktor